Ota yhteyttä, kysy, pyydä tarjous

Voit pyytää lomakkeella tarjouksen, lisätietoja tai kysyä mitä tahansa tuotteisiimme tai palveluihimme liittyvää. Muista kertoa mitkä tuotteet sinua kiinnostavat. Mikäli haluat henkilökohtaisen konsultointiajan myymälään, verkkotapaamisena tai puhelimitse, löydät linkin ajanvaraukseen alempaa sivulta.

Jalotakan toimipisteet

Jalotakka Kotka

Kangaskatu 1, 48600 Kotka puh. 010 2394 770 Myymälä avoinna: Ma-pe klo 8.00 - 17.00 La suljettu / sopimuksen mukaan Piha-alueen myyntinäyttely avoinna 24/7

Jalotakka Kouvola

Katajaharjuntie 4, 45720 Kuusankoski puh. 045 120 5863 Myymälä avoinna:  Ma-pe klo 10.00 - 17.00

Jalotakka Lahti

Laatukatu 13, 15680 Lahti puh. 010 2394 780 Myymälä avoinna:  Ma-Pe klo 10.00 - 17.00 La suljettu
Sovi tapaaminen myymälään tahi puhelin- tai verkkotapaaminen

Henkilöstö

Niko Muurinen Toimitusjohtaja, myyntipäällikkö 050 378 2974 niko.muurinen@jalotakka.com
Nina Jämsén Talouspäällikkö 050 341 2111 nina.jamsen@jalotakka.com
Antti Muurinen Myynti 040 553 8172 antti.muurinen@jalotakka.com
Mikko Muurinen Tuotanto 040 553 8574 mikko.muurinen@jalotakka.com
Toni Vihreäluoto Tuotantopäällikkö 010 239 4775 toni.vihrealuoto@jalotakka.com
Jarmo Lonka Myyntiedustaja, asentaja Pihapiirituotteet 040 591 9433 jarmo.lonka@jalotakka.com
Sari Laakso Myymälävastaava, Kouvola 045 120 5863 sari.laakso@jalotakka.com
Ari Nieminen Myymälävastaava, Lahti 010 2394 780 ari.nieminen@jalotakka.com
Miika Eksymä Aluemyyntipäällikkö Pohjois-Suomi 0400 687 624 info@takkakuusamo.fi