Ota yhteyttä!

 
JALOTAKAN TOIMIPISTEET * Kotkan piha-alueen myyntinäyttely on avoinna 24/7
Jalotakka Kotka Kangaskatu 1, 48600 Kotka puh. 010 2394 770 Myymälä avoinna: Ma-Pe klo 8.00 – 17.00 La 10.00 - 13.00

Jalotakka Kouvola Katajaharjuntie 4, 45720 Kuusankoski puh. 045 120 5863 Myymälä avoinna: Ma-Pe klo 10.00 – 17.00

Jalotakka Lahti Laatukatu 13, 15680 Lahti puh. 010 2394 780 Myymälä avoinna: Ma-Pe klo 10.00 – 17.00 La suljettu
  HENKILÖSTÖ
 

Niko Muurinen

Toimitusjohtaja, Myyntipäällikkö

050 378 2974

niko.muurinen@jalotakka.com

 

 

Nina Jämsén

Talouspäällikkö

050 341 2111

nina.jamsen@jalotakka.com

 

Antti Muurinen

Myynti

040 553 8172

antti.muurinen@jalotakka.com

 

Mikko Muurinen

Tuotanto

040 553 8574

mikko.muurinen@jalotakka.com

 

Toni Vihreäluoto

Tuotantopäällikkö

010 239 4775

toni.vihrealuoto@jalotakka.com

 

Jarmo Lonka

Myyntiedustaja, asentaja

Pihapiirituotteet

040 591 9433

jarmo.lonka@jalotakka.com

 

Sari Laakso

Myymälävastaava, Kouvola

045 120 5863

sari.laakso@jalotakka.com

 

Ari Nieminen

Myymälävastaava, Lahti

010 2394 780

ari.nieminen@jalotakka.com

 

Mikko Korhonen

Aluemyyntipäällikkö

Itä- ja Keski-Suomi

050 439 4782

mikko.korhonen@jalotakka.com

 

Miika Eksymä

Aluemyyntipäällikkö

Pohjois-Suomi

0400 687 624

info@takkakuusamo.fi

 

Venäjän myyntiedustaja

       

Grushin Roman

Tel.: +79119978653

E- mail: grushinra@mail.ru